HAMMERITE ULTIMA – нова ера фарб для кольорових металів


Пропонуємо до вашої уваги нову фарбу по металу екстракласу HAMMERITE ULTIMA! Це три в одному захисна фарба по металу на водній основі, що утворює на поверхні довгостроковий, зносостійкий й стійкий до подряпин покривний шар і забезпечує базовій поверхні захист протягом 12 років. Продукт легко використовувати, під час фарбування він не стікає й утворює на поверхні рівний і міцний захисний шар.
Не має значення, із металу якого типу виготовлені стовпи вашої огорожі чи перила для сходів, гаражні двері чи водостічні труби, садові меблі чи велосипед – фарбу Hammerite Ultima можна наносити на будь-яку металеву поверхню без використання ґрунтувальної фарби. Фарба швидко сохне, і вже протягом робочого дня ви закінчите обробку поверхні у два шари з повною впевненістю в її надійному захисті.

Більше інформації

Чудові властивості продукту наведено далі.

3 в 1

Ґрунтувальна, проміжна й фінішна фарба в одному продукті.

12 років захисту

Завдяки унікальній акриловій зв’язувальній речовині фарба захищає металеву поверхню до 12 років.

Для фарбування будь-яких металів

Фарбу можна використовувати для обробки нових і раніше пофарбованих поверхонь із чорних металів (наприклад, сталь, залізо, чавун), а також алюмінієвих, оцинкованих і латунних поверхонь без використання ґрунтувальної фарби.

Можна наносити просто на іржу

Фарбу можна наносити безпосередньо на іржаву поверхню. Перед фарбуванням продуктом Hammerite Ultima достатньо лише видалити шар іржі, що відшарувався.

Без ґрунту-вальної фарби

Завдяки хорошій адгезії фарбу Hammerite Ultima можна наносити безпосередньо на будь яку очищену або іржаву металеву поверхню без використання ґрунтувальної фарби.

Довговічна пофарбована поверхня

Пофарбована поверхня має надійну зносостійкість, стійкість до утворення подряпин та ударостійкість.

Швидко сохне

Швидке висихання фарби дає змогу протягом робочого дня виконати обробку поверхні у два шари.

Стабільність кольору й глянцу

Спеціальна технологія Colour Lock забезпечує пофарбованій поверхні збереження глянцу та яскравості колірних тонів протягом довгого часу.

Доступні кольори

  • ВласникБІЛИЙ (RAL 9016)
  • ВласникСІРИЙ (RAL 7042)
  • ВласникАНТРАЦИТОВО-СІРИЙ (RAL 7016)
  • ВласникКОРИЧНЕВИЙ (RAL 8017)
  • ВласникЧОРНИЙ (RAL 9005)
Доступний у гладкому та матовому виконанні